Писател на SEO статии в областта на технологиите на английски език - English Copywriter

Търсим на талантлив и амбициозен Технически Писател, който да се присъедини към нашия екип.

Основни отговорности:

  • Създаване на качествени технически статии на Английски и съдържание, което е ясно, точно и пълно с информация за читателите.
  • Изследване и разбиране на сложни технически теми и тяхната превръщане в лесно разбираеми текстове.
  • Редактиране и преглед на съдържание, за да се гарантира съответствие със стандартите на агенцията и правописни правила.
  • Способност да работите съвместно с екипа, включително с клиенти, проектни мениджъри и други писатели, за да достигнете до оптимални резултати.
  • Придържане към срокове и способност да работите в динамична среда.

Изисквания:

  • Предишен опит в агенция.

Ние предлагаме:

  • Възможност за дългосрочна работа и професионално развитие.
  • Конкурентно заплащане и бонуси, свързани с качеството на изработеното съдържание.
  • Гъвкаво работно време и възможност за работа от разстояние.

Моля, изпратете своето CV и ние ще се свържем с вас, ако отговаряте на изискванията. Очакваме с нетърпение да се запознаем с вас и да станете част от нашия екип!

Възложител: Mariana
Email: marianadenmantygmail.com
  • Предлага работа