Обява за работа

ПРОДУКТОВ ДИЗАЙНЕР

ПРОДУКТОВ ДИЗАЙНЕРФирмата е производител на ароматизатори за въздух с търговската марка „АРЕОН“, добре позната в много държави по света.

За своят екип във Варна,ние от Балев Корпорейшън, търсим мотивиран професионалист за длъжността ПРОДУКТОВ ДИЗАЙНЕР.

Задължения:

- създаване на дизайн на продукти, опаковки и стелажи;;
- проучва тенденциите в дизайна, материалите и детайлите, свързани с изготвянето на продукти и опаковки;
- комуникира с фирми подизпълнители, следи изпълнението и качеството на възложените проекти.
- изработване и тестване на прототипи.

Изисквания:

- задължителен опит като продуктов дизайнер;
- отлично владеене на Adobe пакет;
- владеене на 3D програми;
- познания в областта на материалознанието;
- познания в предпечатната подготовка и печатния процес;
- познание в 3D принтирането;

Фирмата предлага:

- работа в утвърдена компания;
- трудов договор;
- отлични условия на труд;
- добро заплащане;
- допълнително здравно осигуряване;
- ваучери за храна.
Ако считате, че притежавате изискваните опит и умения, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и портфолио.

Кандидатите с непълен пакет документи няма да бъдат разглеждани.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.Възложител: Балев Корпорейшън ЕООД
Email: d.velkovaareon.com
  • Предлага работа