Обява за работа

Инженер Конструктор

ОТГОВОРНОСТИ:
Участвате в създаването на нови иновативни продукти;
Проектирате и изработвате моделни образци и системи според проекта, над който се работи;
Предлагате форма, размери и вид на необходимите материали за произвежданите изделия;
Създавате и актуализирате конструкторската документация;
Участвате в процеса на прозводство на продуктите с контролни функции.

ИЗИСКВАНИЯ:
Висше техническо образование - машинен инженер или друго релевантно;
Отлични познания и опит в работата с Inventor, Solid works или друг подобен инструмент;
Познаване на машиностроителните стандарти;
Английски език на много добро ниво;
Компютърна грамотност - MS Office;
Предишен опит - мин. 3 години на същата или релевантна позиция ще се счита за предимство;
Дисциплинираност, отговорност и отлични умения за работа в екип;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Условия за дългосрочна реализация;
Отлично възнаграждение
Социални придобивки
С предимство ще се са кандидати с локация в района;
Дългосрочна работа и коректно отношение.

Ако успяхме да предизвикаме Вашия интерес и смятате, че отговаряте на изискванията ни, моля да кандидатствате с актуална Автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция"

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Възложител: Ирина Нинова Атанасова
Телефон: 0887573742
Email: i.atanasovaalegiengineering.com
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 3 500 лв.