Обява за работа

Мениджър Продажби

Фирма Хелпнет ЕООД  търси амбициозен и мотивиран Мениджър Продажби, който би се присъединил към нашия екип. Ако имате опит в сферата на директните продажби, искаме да ви поканим да станете част от нашата компания.

За Нас: Хелпнет ЕООД е иновативна компания, която за кратко време успя да разработи свои собствени продукти в областта на маркетинга и рекламата. С нашата помощ клиентите ни подобряват значително своята дигитална видимост и привличат нови клиенти.

Сега е време за растеж и ние търсим човек, който би представлявал нашите продукти и услуги пред бизнес клиенти в Русе и цяла България.

Основни отговорности:

  • Посещаване на място както малки бизнеси като магазинчета, салони за красота, закусвални и други така и големи фирми и търговски вериги, с цел предлагане на нашите продукти и услуги.

  • Изграждане на стабилни и дългосрочни отношения с клиентите.

  • Сътрудничество с екипа ни по разработване на индивидуални маркетингови стратегии.

  • Лоялност и отговорност

Изисквания:

  • Опит в областта на продажбите.

  • Комуникационни умения.

  • Мотивация, амбиция и стремеж към постигане на резултати.

  • Позитивен подход и способност за ефективна работа в екип.

  • Собствен транспорт се счита за предимство.

Ние предлагаме:

  • Възнаграждение спрямо конкретни резултати.

  • Възможности за професионален и личен растеж.

  • Едномесечно обучение и наставничество, за да ви помогнем да се адаптирате и запознаете с нашите продукти и услуги.

  • Гъвкаво работно време и възможност за работа от вкъщи.

  • Приятна работна обстановка и екип.

Ако сте готови да станете част екипа на Хелпнет ЕООД и да работим заедно, моля, изпратете вашето CV със снимка на office.helpnet@gmail.com с тема "Sales Manager - Вашият град". Очакваме с нетърпение да научим повече за вас и вашите умения!

Възложител: Калина Маринова
Телефон: +359896544583
Email: office.helpnetgmail.com
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 2 000 лв.