Меню

Обява за работа

Кол център агент със Сръбски език

Веко Пауър България, чрез своя сайт е сред лидерите в България по продажби на хоби оранжерии, беседки, навеси и още продукти за дома, двора и градината.

Във връзка с разширяване на нашата дейност, търсим да назначим мотивирана личност на позицията Мениджър продажби в кол център със Сръбски език.

Ако считате себе си за високо мотивирана личност, ориентирана към постигане на високи и дълготрайни резултати с внимание към детайла и умения за поставяне на приоритети, силно ви окуражаваме да кандидатствате за тази позиция!

Личностни качества:

Умения за комуникация и убеждаване;
Самоинициативност и упоритост;
Самодисциплина и добра организираност;
Умения за приоритизиране;
Сериозно отношение към работата.

Задължителни изисквания:

ОТЛИЧНО владеете Сръбски език;
Компютърни умения – кореспонденция по е-мейл, писане на оферти, работа с офис програми.
Отговорна личност;
Желание за кариерно развитие;

Отговорности:

Приема обаждания от клиенти и ги информира за характеристики на продуктите;
Активно съветва клиента и помага в избора му на продукт, отговаря на въпроси свързани с характеристиките на продуктите;
Приема поръчки и ги вписва в програмната система на компанията;
Активно търси нови клиенти и установява контакт с тях по телефон или мейл;
Изпраща оферти към клиенти;
Грижи се за документооборота при продажба;
Създава рекламни обяви за продукти на фирмата;
Актуализира офертите и промоциите в сайта на компанията;
Обработва рекламации постъпили от клиенти;
Допълнително поставени задачи във връзка с изпълнение на задълженията в работата;
Търси контакти с потенциални клиенти на едро (дистрибутори) от цялата страна;
Осъществява контакти с набелязаните клиенти;
Представя продуктовото портфолио на компанията;
Сключва договори с клиентите;

Ние Ви предлагаме:

Трудов договор (с първоначален изпитателен срок) с фиксирано базово месечно възнаграждение.
Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите от продажбите.
Въвеждащо обучение в продуктовата гама на фирмата.
Работно време от Понеделник до Петък - 9:00-18:00 ч с един час обедна почивка.

Моля изпратете вашето CV на имейл: marketing@parnici.bg

Възложител: parnici.bg
Телефон: 0895310458
Email: bumbarovaparnici.bg
  • Предлага работа
  • Възнаграждение:

Качете вашия банер тук