Обява за работа

Firmware developer

Мисията на RaceFacer е да осигури на картинг центровете софтуерни и хардуерни решения на най-конкурентоспособна цена на пазара. RaceFacer е мястото, където шофьорите могат да споделят своята страст към картинга. Общност, която помага за връзката между пистите и шофьорите.

За нашия следващ проект търсим разработчик на фърмуер, който би искал да участва в най-новите технологии в картинга.

Отговорности:

Проектиране на фърмуер за иновативни електронни устройства, контролери и системи;
Поддържане на стабилен фърмуер.
Писане и поддържане на документация за фърмуера.

Изисквания:

3 години професионален опит в областта на разработката на фърмуер за 32-битови микроконтролери: ESP32, NRF5x
Опит с обработка на сигнали в реално време и хардуер.
Опит с работа с различни комуникационни и мрежови протоколи.
Опит с разработката на програми на C/C++

Предимства:

Страст към автомобилния спорт
Опит с PlatformIO
Опит с Arduino и ESP32
Опит с различни RTOS-и.
Опит с GPS, Bluetooth-LE
Опит с аналогов и цифров хардуер.
Опит с други програмни езици.
Опит с системи за контрол на версиите, предпочитано Git.

Лични компетентности и изисквания:

Способен да взема бързи решения и да поема отговорност за резултатите в динамична и променяща се среда;
Ориентиран към постигане на цели и резултати;
Мислене извън кутията, креативност и насоченост към непрекъснато подобрение;
Гъвкав, приспособим, отворен за срещата на промяната и придобиване на нови знания и умения."

Възложител: RaceFacer
Email: v.blagoevracefacer.com
  • Предлага работа