Меню

Обява за работа

Печатар

"Чайка" АД - гр.Варна е водещ производител на опаковки от картон, хартия и микровелпапе с над 90 - годишен опит в бранша.

За нуждите на производството търсим "ПЕЧАТАР"

Длъжностни задължения:
Изпълнява целия комплекс от операции по подготовка за печат и лакиране.
Въвежда поръчката чрез пулта за управление в компютъра и я обработва в съответните нива.
Настройва пасване на цветовете и намастиляване.
Печата и лакира продукцията. По време на печат следи за качеството на произвежданата продукция през целия тираж.
Грижи се и съблюдава за експлоатационната изправност на машината.

Ние предлагаме:
* Встъпително безплатно обучение;
* Минимално брутно заплащане 1900 лева;
* Заплащане от заработка - допълнително до 2000 лева;
* Възможност за развитие;
* Безплатна храна на обяд;
* Осигурено работно облекло;
* Осигуряване върху реалната заплата;
* Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
* Работа на смени по график - два дена по 12 часа, два дена се почива.

Изисквания за заемане на длъжността:
* Средно техническо образование;
* Познания, квалификация и професионален опит на подобна позиция - ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН СТАЖ КАТО ПЕЧАТАР 2-3 години;
* Желание за работа в екип, гъвкавост и добра организация при изпълнение на работата.

Възложител: "ЧАЙКА" АД
Телефон: +359879941431
Email: trzchaika.bg
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 1 900 лв.

Качете вашия банер тук