Меню

Обява за работа

Технолог - одитор качество

"Чайка" АД - гр.Варна е водещ производител на опаковки от картон, хартия и микровелпапе с над 90 - годишен опит в бранша.

За нуждите на администрацията търсим Специалист "Технолог - одитор качество"

Длъжностни задължения:
1. Оперативно планиране, организиране, координация и контрол на дейности по:
- проектиране и внедряване;
- проверка и актуализация;
- прилагане, поддържане и развитие на системата по качество.
2. Ръководи вътрешните одити на СУК и участва в тях.
3. Следи за появата на рекламации в производството, както и за предприетите спрямо тях коригиращи и превантивни действия.
4. Осъществява входящ контрол върху качеството на всички суровини и материали.
5. Представлява дружеството при одитиране, както и пред институции във връзка с извършваната работа.

Ние предлагаме:
* Встъпително обучение;
* Първоначално основно месечно възнаграждение: 2200 лв.
* Възможност за развитие;
* Безплатна храна на обяд;
* Осигуряване върху реалната заплата;
* Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
* Работно време: на смени по 12 часа.

Изисквания за заемане на длъжността:
* Образование – висше;
* Опит в областта ще се счита за предимство. Преимущество са познанията при производство на изделия в целулозно-хартиената промишленост;
* Познаване на закони, стандарти и нормативни актове свързани със СУК.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. За интервю ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Възложител: "ЧАЙКА" АД
Телефон: +359879941431
Email: trzchaika.bg
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 2 200 лв.

Качете вашия банер тук