Обява за работа

Помощник печатар

"Чайка" АД - гр.Варна е водещ производител на опаковки от картон, хартия и микровелпапе с над 90-годишен опит в бранша.

За нуждите на производството търсим "ПОМОЩНИК ПЕЧАТАР".

Длъжностни задължения:
Подпомага печатаря в целия комплекс от операции по подготовка за печат и лакиране.
Очуква и подрежда картона и хартията във вид, подходящ за печат и лак.
Зарежда машината с материал за отпечатване и лакиране.
По време на печат наблюдава и добавя мастилото в мастилниците.
Грижи се и съблюдава за експлоатационната изправност на машината.

Ние предлагаме:
* Встъпително безплатно обучение;
* Месечна брутна заплата - не по-малко от 1400 лева;
* Заплащане от заработка - допълнително до 700 лева;
* Възможност за развитие;
* Безплатна храна на обяд;
* Осигурено работно облекло;
* Осигуряване върху реалната заплата;
* Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
* Работа на смени по график - два дена по 12 часа, два дена се почива.

Изисквания за заемане на длъжността:
* Средно образование;
* Познания, квалификация и професионален опит на подобна позиция - 2-3 години е предимство;
* Желание за работа в екип, гъвкавост и добра организация при изпълнение на работата.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. За интервю ще се свържем само с одобрените кандидати.

Възложител: "ЧАЙКА" АД
Телефон: +359879941431
Email: trzchaika.bg
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 1 400 лв.