Обява за работа

Редактор и коректор на образователно съдържание

Търсим опитен и мотивиран редактор и коректор на образователно съдържание, който притежава педагогически опит. Кандидатът ще играе ключова роля в процеса на създаване, редактиране и корекция на висококачествено образователно съдържание, което да отговаря на учебните стандарти и да е ангажиращо за ползвателите. Тази позиция изисква добро разбиране на учебните методики и стратегии за ефективно обучение.

Основни задачи:

  • Редактиране и корекция на образователно съдържание за различни възрастови групи, включително статии, урочни планове, сценарии за онлайн курсове и други учебни материали.
  • Работа в тясно сътрудничество с автори и образователни експерти за гарантиране на точността, яснотата и педагогическата ефективност на съдържанието.
  • Поддържане на консистентност в стила, формата и тона на всички образователни материали.
  • Идентифициране на нуждите за подобрения в съдържанието.

Изисквания към кандидатите:

  • Подходящо образование в областта на педагогиката, филологията или свързана дисциплина.
  • Доказан педагогически опит и разбиране на образователните методики и стратегии.
  • Отлични умения за редактиране и коректура на текст.
  • Способност за работа в екип и ефективна комуникация с различни заинтересовани страни.
  • Внимание към детайла и способност за работа в срок.
  • Умения за критично мислене и самостоятелно решаване на проблеми.

Предлагаме:

  • Възможност да допринесете за развитието на качествено образователно съдържание.
  • Работа в динамична и подкрепяща среда.
  • Гъвкаво работно време, което позволява съчетване с други работни задължения.
  • Конкурентно възнаграждение на граждански договор и възможности за професионално развитие.
Възложител: mila ivanova
Email: mila.ivanovazaednovchas.bg
  • Предлага работа