Обява за работа

Ръководител на проекти

Основни отговорности:·  Разработване на график за изпълнение на проекта.·  Планиране на ресурсите на проекта.·  Ежедневен мониторинг на дейностите по проекта.·  Мониторинг на разходите според бюджета на проекта. Анализ на разходите.·  Избор на изпълнители:-    архитектурно-проектантски бюра (архитектурно, инженерно, конструктивно, интериорно, ландшафтно проектиране; получаване на разрешителни документи и съгласуване; контрол на качеството, архитектурен надзор, технически надзор);-    строителни организации (ремонт на съоръжението, монтаж на ограда за последваща работа, подмяна на покрив, монтаж на осветителни системи, ремонт на басейн и др.);-    изпълнители за извършване на ремонтни дейности на място;-    изпълнители на озеленяване;-    изпълнители на диагностика, профилактика на системи за видеонаблюдение и други изпълнители, необходими за реновиране на обекта;-    маркетингови агенции.·  Контрол и координация на дейността на изпълнителите.·  Изготвяне на отчети.Нашият успешен кандидат:·        има познания по строителни технологии;·        норми и стандарти, използвани в строителството в България;·        законодателството и изискванията за изграждане и реновиране на съоръженията;·        английски и/или руски;·        пазар на местни изпълнители;·        има предишен успешен опит на подобна позиция;·        шофьорска книжка.Нашата оферта:·        конкурентни условия на труда;·        мотивиращо възнаграждение в съответствие с постигнатите резултати;·        възможност за по-нататъшно развитие в компанията в нови проекти за развитие.Очакваме вашето резюме и пожелания за евентуалното заплащане.Възложител: Светлана
Телефон: +380506527339
Email: hrg.sportcentergmail.com
  • Предлага работа