Обява за работа

Графичен дизайнер - Реклама/Фейсбук

Търсим дизайнер, специалист поддръжка Фейсбук страници!

РАБОТАТА СЕ СЪСТОИ:

1. Офлайн

• Дизайн и предпечат на различни рекламни материали;

2. Онлайн

• Ежедневна поддръжка на фен страници: комуникация с почитателите, дискусии, ъплоуд на тематични материали – видео снимки и др.

• Създаване, управление, модериране и изработка на визии за събития;

• Организиране на игри и др. активности;

• Управление на бюджет към Facebook за спонсориране на публикации,
Facebook банери и рекламни кампании за набиране на таргетирани фенове;

• Комуникация с потребителите и поддържане на интереса им;

• Изготвяне на месечни доклади за развитието на страниците;

• Управление на профилите в Instagram/Pinterest, Twitter, LinkedIn, Youtube и Google+

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ПОДХОДЯЩИЯ КАНДИДАТ:

• Богата езикова култура;

• Опит в сферата на интернет рекламата е предимство;

• Опит в сферата на SEO оптимизацията е предимство;

• Образование в сферата на „Реклама”; "Маркетинг", „Дизайн” е предимство;

• Познания в интернет рекламата, социални мрежи и сайтове;

• Отлична компютърна грамотност;

• Английски език е предимство;

• Опит и умения в бизнес комуникация и клиентски ориентирано поведение;

• Активност и креативност;

• Инициативност, организационни и комуникативни качества;

• Лоялност, отговорност и екипно поведение;

• Дизайнерски умения и работа с Photoshop са задължителни.

ОТГОВОРНОСТИ:

• Поддържане на профили/страници в социални мрежи;

• Обслужване на клиенти в рекламната област;

• Криейтив и реализиране на рекламни кампании.

РАБОТНО ВРЕМЕ:

- работна смяна 1 - от 09:30 ч. до 14:00 ч. (4 часа)

- работна смяна 2 - от 14:00 ч. до 18:30 ч. (4 часа)

- работна смяна 3 – от 09:00 ч. до 18:00 ч. (8 часа)

ЗАПЛАЩАНЕ:

• Заплата - 410 лв. (за 4 часа);  или 820 лв. (за 8 часа)

• Допълнително заплащане на извънредни часове (натрупани по желание);

• Служебен телефон.

Ако обявата представлява интерес за Вас, моля свържете се с нас.

Пишете само при сериозен интерес: office@rodina-bg.com

Възложител: Спас Андреев
Телефон: 0887099730
Email: spasandreevgmail.com
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 820 лв.