Обява за работа

Дизайнер Newsletters

WEB дизайнер за изграждане на Newsletters за нуждите на интернет магазин www.click-buy.eu

Изисквания:

Кандидатът трябва да притежава следните умения:

- познания в HTML кода с опит минимум 2 години
- безпроблемно ползване на всички приложения за създаване на WEB сайтове
- дизайнерски умения
- отговорност
- Английски език ще се счита за предимство

Задължения:

- да изготвя съответния Newsletters в съответния месец (минимум 4 на брой за всеки месец)
- да се ръководи от общия дизайн на интернет магазина на фирмата
- да се съобразява с нововъведените продукти в сайта и неговите промоции

Ние предлагаме:

- работа в екип от млади и амбициозни хора
- работа от дома
- вие лично си определяте приоритети и работно ви време
- подходяща работа за студенти
- лесен и удобен начин на комуникация със своите колеги
- ежеседмично заплащане според изработените проекти
Възложител: Асара ЕООД
  • Предлага работа