Обява за работа

Лектор по Web Development

Учебен център Нет Ит е един от водещите лицензирани учебни центрове в страната. Всяка година ние обучаваме хора по над 10 специалности, от всички краища на страната. Лекторският състав и щатният персонал на центъра наброяват над 60 човека.
Целта на нашия екип е стремежът към непрестанно подобряване качеството на обучение и предоставяне на съвременно практическо образование на нашите курсисти.
Ако и Вие искате да сте част от нашата мисия да помогнем на повече млади хора, да намерят своето призвание и да се развиват професионално в мечтаната сфера, може да се присъедините към лекторския екип на Софтуерната академия, изградена към учебния център. Работата е свързана с подготовка и провеждане на обучения, както и разработка на учебни материали.

Основни задължения:
• Преподаване на учебен материал, спрямо лекционния график;
• Съставяне на задания за домашни;
• Проверка на домашни и изпитни работи;
• Участие в изпитни комисии.

Изисквания към кандидатите:
• Back-End Web Development - PHP, MySQL, AJAX, JSON; Изграждане на сайт чрез WordPress - инсталация и модификация на теми и плъгини;
• Практически опит в съответна област;
• Завършено Висше образование в съответната или близка специалност;
• Предходен опит в сферата на преподаването би бил предимство, но не е задължителен;
• Подходящо образование в областта;
• Възможност за вечерно (18:30 - 21:00) и/или съботно-неделно изнасяне на лекции;
• Добра комуникация и грижа за индивидуалните нужди на всеки курсист.

Лични качества:

• Отговорност към поетите ангажименти;
• Желание за споделяне на знания;
• Готовност за лично развитие и самоусъвършенстване.

Ние предлагаме:

• Сътрудничество с млад екип с професионално отношение;
• Възможност за допълнителен доход;
• Безплатни обучения за развитие и усъвършенстване на преподавателските качества и практики;
• Възможност за подпомагане развитието на IT сферата в България;
• Възможност за дълготрайна заетост;
• Гъвкаво работно време и възможност за съчетаване с други ангажименти;
• Отлично възнаграждение.

Възложител: Ася Иванова
Телефон: +359879539940
Email: hrnetit.bg
  • Предлага работа