Обява за работа

Senior Graphic Designer

Social Freaks е единствената криейтив агенция в Пловдив с динамично
развиващ се екип от специалисти. Във връзка с нови проекти търсим свежо
попълнение в екипа си – PRO дизайнер. :)

Основни отговорности:

- Криейтив и дизайн за онлайн и офлайн кампании;

- Обработка на снимки и графични изображения, използване на художествени умения;

- Реализиране на предпечатна подготовка;

- Разработване и реализиране на дизайн за различни онлайн кампании и др.;

- Адаптиране на дизайн за разнообразни канали;

Изисквания:

- Средно или висше художествено образование в сферата на графичния дизайн;

- Професионален опит и портфолио – задължителни;

- Отлично владеене на: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign;

- Експлозивна креативност;

- Самостоятелност, самодисциплина и способност за работа по задание с крайни срокове;

- Талант и желание да се учи и развива, отношение към детайла;

Предимства:

- Опит в предпечатна подготовка;

- Опит като Social Media Designer или познания и опит в онлайн рекламата;

- Умения в писането на рекламни текстове за кампании;

- Опит с видео, мултимедия, анимация;

- HTML/CSS познания и опит при създаването на уеб проекти.

Какво предлагаме?

- Обучение, в което ще се запознаеш изцяло с процеса на създаване и реализиране на интегрирани кампании;

- Отлични условия на работа - вдъхновяваща офис среда и екип;

- Гъвкави работни условия и работно време;

- Възможност за кариерно развитие, професионално израстване и обучения;

- Бонусна система спрямо постигнатите резултати на екипа;

- Работа по предизвикателни и интересни проекти в различни браншове;

Очакваме Вашата автобиография, портфолио и какво Ви мотивира да работите
с нас - в няколко изречения. Кандидатурите без портфолио няма да бъдат
разглеждани. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Вашите данни ще се използват при стриктно спазване разпоредбите на
Закона за защита на личните данни.

Възложител: Social Freaks
Телефон: 0889578809
Email: kameliasocialfreaks.org
  • Предлага работа
  • Възнаграждение:
  • 24.01.2019