Меню
Уважаеми потребители,
Поради сигнал за неправомерен достъп на външно трето лице до нашите системи, всички потребителски пароли са анулирани. За да продължите да ползвате сайта, моля възстановете достъпа си по стандартния начин и си създайте нова парола за достъп – различна от предходната.
Благодарим Ви!

Обява за работа

Офис асистент / Секретар

Компания Your Word търси да назначи Офис асистент/секретар за нов офис в гр. София

Задължения:

- приемане на обаждания, комуникация по телефон, мейл и факс;

- отговаря за офис оборудването;

- отговаря за материалната обезпеченост на офиса и комуникира сфирми за офис материали;

- координира офис дейностите;

- извършва общи административни задачи заедно с отделите по Продажби, Маркетинг, Човешки ресурси.

Изисквания:

- Диплома за завършено средно образование;

- Опит като офис асистент/секретар;

- Отлични комуникационни умения;

- Отлични познания по Английски език - свободно говорене и писане;

- Говорене на други чужди езици е голямо предимство;

- Добър екипен играч.

Ние предлагаме:

- Flexi-time;

- Работа в нова офис среда;

- Платени отпуски и болнични дни.

Ако имате интерес за позицията, моля изпратете CV на hr@y-word.com

Моля, имайте предвид, че само одобрените документално кандидати ще бъдат
поканени за интервю.

Възложител: Georgi Georgiev
Email: hry-word.com
  • Предлага
  • София