Обява за работа

Офис асистент / Секретар

Компания Your Word търси да назначи Офис асистент/секретар за нов офис в гр. София

Задължения:

- приемане на обаждания, комуникация по телефон, мейл и факс;

- отговаря за офис оборудването;

- отговаря за материалната обезпеченост на офиса и комуникира сфирми за офис материали;

- координира офис дейностите;

- извършва общи административни задачи заедно с отделите по Продажби, Маркетинг, Човешки ресурси.

Изисквания:

- Диплома за завършено средно образование;

- Опит като офис асистент/секретар;

- Отлични комуникационни умения;

- Отлични познания по Английски език - свободно говорене и писане;

- Говорене на други чужди езици е голямо предимство;

- Добър екипен играч.

Ние предлагаме:

- Flexi-time;

- Работа в нова офис среда;

- Платени отпуски и болнични дни.

Ако имате интерес за позицията, моля изпратете CV на hr@y-word.com

Моля, имайте предвид, че само одобрените документално кандидати ще бъдат
поканени за интервю.

Възложител: Georgi Georgiev
Email: hry-word.com
  • Предлага работа