Обява за работа

Маркетинг мениджър

Компания Your Word търси да назначи търговец, който ще отговаря за клиентите на Българския пазар. Позицията е за гр. София.

Задължения:

- Управлява комуникационния план и маркетинговите стратегии;

- Създава, внедрява и изпълнява вътрешнофирмени и външни за компанията комуникационни планове;

- Създава стратегии и тактики за проникване на компанията на нови пазари и SEO;

- Работи с отделите по Продажби, Човешки ресурси и "Operations".

Изисквания:

- Бакалавър или Магистър по Маркетинг

- Най-малко 2 години опит на управленска позиция, свързана с маркетинг;

- Познания по SEO;

- Познания свързани с Продажби се считат за предимство;

- Отлични комуникационни умения;

- Отлични познания по Английски език - свободно говорене и писане;

- Говорене на други чужди езици е голямо предимство;

- Добър екипен играч.

Ние предлагаме:

- Flexi-time;

- Работа в нова офис среда;

- Платени отпуски и болнични дни.

Ако имате интерес за позицията, моля изпратете CV на hr@y-word.com

Моля, имайте предвид, че само одобрените документално кандидати ще бъдат
поканени за интервю.

Възложител: Georgi Georgiev
Email: hry-word.com
  • Предлага работа