Обява за работа

ГЛАВЕН ГОТВАЧ

Модерен ресторант А-Ла-Карт търси да назначи служител на позиция Главен Готвач с целогодишен ангажимент.

Изисквания към кандидатите:
• Знание на технологията, рецептурите и практиката на приготвяне на кулинарната продукция
• Да познава хранителната стойност на кулинарната продукция и да умее да изготвя менюта за ала-карт
• Образование - висше или средно с квалификация за главен готвач
• Предимство са кандидатите с опит минимум 2 години
• Професионална квалификация по специалността и предишен опит в бранша на общественото хранене
• Познаване на HACCP и добри производствени и хигиенни практики
• Отговаря за спазването на всички стандарти за работа в повереното заведение
• Отговаря за постигане на целите на ресторанта

Задължения и отговорности:
• Отговорен за цялостната дейност в кухнята
• Отговорно отношение към задълженията
• Обучава и ръководи екип от готвачи
• Прилагане на високи стандарти за качество и презентация на храната
• Поддържа висока производствена и лична хигиена на работното място
• Познаване и прилагане на нормативната уредба на НАССР, всички норми и стандарти на РЗИ и БАБХ
• Да спазва стандартите за работа във фирмата.

Ние предлагаме:
• Работа в отлична среда и мотивиран екип;
• Храна и униформа;
• Редовно и сигурно заплащане;
• Покриване на част от разходите за настаняване или транспорт;
• Целогодишен ангажимент.

Моля, изпратете автобиография и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати, отговарящи на посочените изисквания, ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените доброволно лични данни се обработват в съответствие със ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора.

Възложител: С.Ковачев
Телефон: +359878423800
Email: contactrestaurant-stella.com
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 2 000 лв.