Меню
Уважаеми потребители,
Поради сигнал за неправомерен достъп на външно трето лице до нашите системи, всички потребителски пароли са анулирани. За да продължите да ползвате сайта, моля възстановете достъпа си по стандартния начин и си създайте нова парола за достъп – различна от предходната.
Благодарим Ви!

Обява за работа

Специалист Дигитален Маркетинг

Фирма Меню Флаер Груп е част от рекламна агенция Ай Ти Ен Ко адвъртайзинг, агенция за пълно рекламно обслужване с над 15 години опит в бранша. Фирмата специализира в изработването на дизайн, печатни материали, външна реклама, ПОС дисплеи и рекламни сувенири.

Във връзка с изграждането и развиването на нов дигитален отдел търсим да назначим на пълен работен ден Специалист Дигитален Маркетинг, с много добро познание на GoogleAds и Ananlytics.

Изисквания към кандидатите:

Отлични познания в Google Analytics;
Опит в управлението на кампании в Google Ads;
Отлично владеене на Английски език (писмено и говоримо);
Повърхностни познания по SEO;
Познаване на WordРress, OpenCart и подобни CMS системи;
Опит в създаване и управление на кампании в социалните мрежи е предимство;
Опит при създаване и управление на имейл кампании (Mail Chimp, GetRespond, Constant Contact) е предимство;
Комуникативна, позитивно настроена и организирана личност;
Умение за работа в екип и под напрежение;
Стриктно спазване на крайните срокове;

Вашите задължения:

Разработване на клиентски профили и потребителски фунии съвместно с екипа;
Разработване на PPC стратегии за brand awareness, lead generation и продажби;
Развиване на стратегии за повишаване на трафика към фирмените сайтове;
Писане на задания за банери и визуални елементи за кампании и изработването им съвместно с дизайнерски екип;
Следене за качеството, сроковете на изпълнение и процесите на изработка;
Настройване на Google search и display кампании;
Настройване на динамични ремаркетинг кампании;
Анализ и оптимизиране на резултатите от кампаниите и представянето им в систематизиран и достъпен вид;
Водене на отчет, по работата с клиентите;
Непрекъснато следене на промените и прилагане на най-добрите практики в областта;

Ние предлагаме:

Предизвикателството да се включите в отдела почти от самото начало и да се развивате заедно с него;
Автономност за взимане на решения свързани с изпълнението на целите;
Работа в приятна и динамична среда;
Работа по интересни и разнообразни проекти;
Гъвкаво работно време ако се справяте със задачите качествено и в срок;
Конкурентно заплащане спрямо уменията;
Премии в зависимост от резултатите за тримесечията и годишните.

Моля изпращайте CV на адрес jobs@itnco.com.

Aко имате, изпращайте кратко описание на проектите, по които сте работили и резултатите, които сте постигнали.

Възложител: Menu Moda
Email: jobsitnco.com
  • Предлага
  • София