Обява за работа

Специалист Дигитален Маркетинг

Фирма Меню Флаер Груп е част от рекламна агенция Ай Ти Ен Ко адвъртайзинг, агенция за пълно рекламно обслужване с над 15 години опит в бранша. Фирмата специализира в изработването на дизайн, печатни материали, външна реклама, ПОС дисплеи и рекламни сувенири.

Във връзка с изграждането и развиването на нов дигитален отдел търсим да назначим на пълен работен ден Специалист Дигитален Маркетинг, с много добро познание на GoogleAds и Ananlytics.

Изисквания към кандидатите:

Отлични познания в Google Analytics;
Опит в управлението на кампании в Google Ads;
Отлично владеене на Английски език (писмено и говоримо);
Повърхностни познания по SEO;
Познаване на WordРress, OpenCart и подобни CMS системи;
Опит в създаване и управление на кампании в социалните мрежи е предимство;
Опит при създаване и управление на имейл кампании (Mail Chimp, GetRespond, Constant Contact) е предимство;
Комуникативна, позитивно настроена и организирана личност;
Умение за работа в екип и под напрежение;
Стриктно спазване на крайните срокове;

Вашите задължения:

Разработване на клиентски профили и потребителски фунии съвместно с екипа;
Разработване на PPC стратегии за brand awareness, lead generation и продажби;
Развиване на стратегии за повишаване на трафика към фирмените сайтове;
Писане на задания за банери и визуални елементи за кампании и изработването им съвместно с дизайнерски екип;
Следене за качеството, сроковете на изпълнение и процесите на изработка;
Настройване на Google search и display кампании;
Настройване на динамични ремаркетинг кампании;
Анализ и оптимизиране на резултатите от кампаниите и представянето им в систематизиран и достъпен вид;
Водене на отчет, по работата с клиентите;
Непрекъснато следене на промените и прилагане на най-добрите практики в областта;

Ние предлагаме:

Предизвикателството да се включите в отдела почти от самото начало и да се развивате заедно с него;
Автономност за взимане на решения свързани с изпълнението на целите;
Работа в приятна и динамична среда;
Работа по интересни и разнообразни проекти;
Гъвкаво работно време ако се справяте със задачите качествено и в срок;
Конкурентно заплащане спрямо уменията;
Премии в зависимост от резултатите за тримесечията и годишните.

Моля изпращайте CV на адрес jobs@itnco.com.

Aко имате, изпращайте кратко описание на проектите, по които сте работили и резултатите, които сте постигнали.

Възложител: Menu Moda
Email: jobsitnco.com
  • Предлага работа