Меню

Обява за работа

Инженер конструктор или студент последна година

Основни задачи на предлаганата позиция:

• Моделиране, изчисляване и оразмеряване на конструкциите на сгради и съоръжения;

Изисквания:

• Висше образование, специалност ССС (ПГС);

• Добро владеене на Европейските конструктивни стандарти (Еврокод). Познания в областта на Американската нормативна база се считат за предимство;

• Добро владеене на изчислителни програми по МКЕ – Scia Engineer, Robot Structural Analysis, RStab / RFEM, SAP2000;

• Владеенето на CAD/CAM и BIM програми. (Advance Steel и/или Revit) се считат за предимство;

• Добро владеене на английски език писмено и говоримо;

• Мотивация за работа и усвояване на новости;

• Способност за работа в екип.

Ние предлагаме:

- Възможност за придобиване на нови познания за професията, в творческа среда;

- Работа по разнообразни и интересни проекти;

- Мотивиращо заплащане- заплата и бонуси според постигнатите резултати

- Работа в сплотена, колегиална среда;

- Модерен офис;

- Динамична работна атмосфера;

- Редовни презентации от страна на търговски и технически представители на водещи и иновативни производители на материали и системи.

Възложител: Molo
Телефон: 089 5305445
Email: mololussogmail.com
  • Предлага
  • София