Меню
Уважаеми потребители,
Поради сигнал за неправомерен достъп на външно трето лице до нашите системи, всички потребителски пароли са анулирани. За да продължите да ползвате сайта, моля възстановете достъпа си по стандартния начин и си създайте нова парола за достъп – различна от предходната.
Благодарим Ви!

Обява за работа

ebay

Фирма Progroupde  e фирма с традиция в търговията с автоаксесоари консумативи и тир аксесоари.Във връзка с разширяване на дейността си търсим мотивирани онлайн търговци.
Ако имате желание да се развивате в сферата на модерните технологии ако искате да научите много нови и интересни неща ако сте готови да покажете вашите знания и умения в тази посока ние сме насреща.
Работата е приятна позитивна и интересна .Ако притежавате следните качества свържете се с нас:
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
-да притежават висок професионализъм
-да са ориентирани към постигане на високи резултати
-да притежават много добра комуникативност и езикова култура
-да бъдат креативни и целеустремени
-да имат отлична компютърна грамотност  World Excel Photoshop
-владеенето на английски език писмено и говоримо ще се счита за предимство
Отговорности :
-Директни продажби по email skype facebook ebay amazon и други мрежи
-Събиране и обработка на маркетингова информация
-Публикуване на обяви в интернет ъплоудване на снимки и информация за продуктите
Предлагаме:
-Възнаграждение обвързано с личните резултати растящо в зависимост от резултатите
-Модерно и уютно работно място в приятен офис
-Стимулиращи бонуси при отлично справяне с възложените задачи
-Безсрочен трудов договор
Възложител: ProGroupDe
Телефон: +359896899950
Email: ismailidri00gmail.com
  • Предлага
  • Асеновград