Меню

Обява за работа

ИБЕЙ

Фирма Progroupde  e фирма с традиция в търговията с автоаксесоари
консумативи и тир аксесоари.Във връзка с разширяване на дейността си
търсим мотивирани онлайн търговци.
Ако имате желание да се развивате в
сферата на модерните технологии ако искате да научите много нови и
интересни неща ако сте готови да покажете вашите знания и умения в тази
посока ние сме насреща.
Работата е приятна позитивна и интересна .Ако притежавате следните качества свържете се с нас:
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
-да притежават висок професионализъм
-да са ориентирани към постигане на високи резултати
-да притежават много добра комуникативност и езикова култура
-да бъдат креативни и целеустремени
-да имат отлична компютърна грамотност  World Excel Photoshop
-владеенето на английски език писмено и говоримо ще се счита за предимство
Отговорности :
-Директни продажби по email skype facebook ebay amazon и други мрежи
-Събиране и обработка на маркетингова информация
-Публикуване на обяви в интернет ъплоудване на снимки и информация за продуктите
Предлагаме:
-Възнаграждение обвързано с личните резултати растящо в зависимост от резултатите
-Модерно и уютно работно място в приятен офис
-Стимулиращи бонуси при отлично справяне с възложените задачи
-Безсрочен трудов договор

Възложител: ProGroupDe
Телефон: +359896899950
Email: ismailidri00gmail.com
  • Предлага
  • Асеновград