Меню

Обява за работа

Mid-Level Full Stack .NET Developer

I. Представяне на компанията:

С какво се занимава Инвесттийм ООД? Пропускаме напудрените клишетата и действаме по същество! Компанията създава и развива собствени проекти, основно web базирани платформи, които дигитализират и автоматизират процесите в редица индустрии.

II. Какво предлагаме:

- Гъвкаво работно време и място;
- Ясна структура на отговорностите при управление на проектите
- Възможност за фокус в един проект или паралелно участие в разнообразни проекти по индустрии и сектори;
- Свобода в избора на подход при реализиране на задачите;
- Менторството от специалист, отговорен за вашето обучение и развитие;
- Възможност за вертикално развитие в системата за управление на проекти;
- Възможност за участие в инвестиционната политика на компанията, с цел бъдещ пасивен доход;
- Справедливо възнаграждение обвързано с резултатите!

III. Технологични изисквания:

- ASP.NET 6 + C#
- HTML/CSS + Boostrap v4
- JavaScript + jQuery
- EF Core
- MSSQL Fundamentals
- Git Source control

Възложител: Цеко цеков
Телефон: 0899366093
Email: officeinvestteam.bg
  • Предлага работа
  • Възнаграждение: 3 100 лв.

    Качете вашия банер тук