Асистент Онлайн магазин продукти за здраве - 4 часов работен ден

Само за град София!

Онлайн магазин в сферата на хранителни добавки търси асистент за офиса на 4 часов работен ден.

Ние предлагаме:

  • Първоначално обучение
  • Работа на 4 часов работен ден в офис в центъра
  • Твърда заплата
  • Възможност за кариерно развитие и работа на пълен даботен ден в бъдеще

Задълженията включват:

  • Вкарване/редактиране на съдържание в магазина (вкл продукти, снимки и описания)
  • Оформяне на поръчките през Wordpress и куриерски модули
  • Подготовка и пакетиране на пратките за взимане от куриер
  • Приемане на поръчки по телефон

Изисквания:

Завършено средно образование

Компютърна грамотност - Windows, Word, Excel

Комуникативни умения за работа с клиенти по телефона

Организираност и способност за работа в динамична среда

Инициативност и желание за кариерно развитие

Ще се считат за основно предимство познания за фармацевтични продукти и хранителни добавки, както и познания по Wordpress и Woocommerce

Възложител: Николай Петков
Email: salesonline-zdrave.com
  • Предлага работа