Меню

Обява за работа

Офис асистент с немски език (дистанционна работа)

Имате добър писмен и говорим немски и желаете да се развивате?
Ние
сме млад и амбициозен екип, който работи в България и реализира
различни проекти в Германия. За да се развиваме и да се разширяваме в
същият темп търсим за дистанционна работа офис-ассистент за различни интересни задачки, които ще ви развиват професионално.

Работното време е гъвкаво, в
голяма степен може да бъде напаснато спрямо вашият капацитет. Но се
изисква да бъдете онлайн/на линия от 9 до 18 часа. Реалното работното
време е около 20-25 часа седмично.

Нашето предложение:

1. Назначаване на  трудов договор или плащане като на фрилансер.
2. Повишаване на заплатата след 3 и 7 месец на работа ( и после редовно).
3. Бонуси и премии за свърх успехи и висока степен на мотивация и инициативност
4. Придобиване на много навици и обучение по време на работа, които ще ви служат за личностно и кариерно развитие.

5. Работа от вкъщи по време дори по време на пандемии и др.
6. Много възможности за бързото кариерно развитие.

7.Възможност за гъвкаво работно време.
8. При желание възможност за пътуване в Германия.

Основни задължения:

  • Кореспонденция с бизнес клиенти на немски език
  • Регистриране на различни платформи, пускане на обяви, селекция на кандидати.
  • Подготвяне на отчети.
  • Събиране на информация, анализ на материала.
  • Координационна роля между отделните звена на  изпълнителите (дизайнери, копирайтъри и т.н)
  • Други административни дейности

Основни изисквания:

  • Отлично ниво на владеене на Немски език писмено и говоримо.
  • Аналитичен и логически начин на мислене.
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство.
  • Структуриран и последователен начин на работа.
  • Отлична компютърна грамотност.
  • Да имате желание да научите нови умения.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография, пожеланията за заплащане и в свободен текст защо искате да поемете посочената длъжност.

Ще се радваме да получим всичко на имейл mar.dzhemma@gmail.com с посочен телефон за обратна връзка.

Кандидатствайте сега!

Възложител: Dzhemma Marandian
Телефон: +359 884459324
Email: mar.dzhemmagmail.com
  • Предлага работа
  • Възнаграждение:

Качете вашия банер тук