Служител на лабораторията за калибриране на средства за измерване

Служител на лабораторията за калибриране на средства за измерванеОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършва калибриране на средства за измерване.
• Обработва резулта от измерване и издава свидетелства за калибриране;
• Следи за спазването на процедурите и стандартите в работата
• Спазва определената политика и целите по качеството;
• Попълва документите от СУК;
• Друго сързано с длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование – бакалавър;
• Област-технически науки: електроника, автоматизация, компютърни системи физика;
• Много добра компютърна грамотност : Excel и Word ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НА ДОБРО НИВО;
• Владеене на англйски език е предимство;
• Познания в областа на измерванията и калибриране е предимство;
• Познания по ISO17025, ISO9001 са голямо предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• мотивиращо заплащане свързано с резултатите от дейността;
• Встъпително и последващо обучение;
• Възможност да разширите своя опит и да придобиете нови умения и знания;
• Отлична работна среда в приятен колектив;
• Работно място в рамките на града.Възложител: Димитър Марков
Телефон: +359 887789563
Email: dmarkovmicrosyst.net
  • Предлага работа