Меню

Проект

Старши уеб дизайнер

Търсим старши уеб дизайнер с уникално и иновативно мислене.

Към настоящият момент ни предстои да стартираме създаването на над 40 международни партньорски платформи, които ще образуват глобална бизнес екосистема.

Изисквания към кандидата:
Нямаме изисквания. Невероятният уеб дизайнер който търсим няма нужда да се доказва с дипломи, мотивационни писма, препоръки, портфолио и предишен опит на тази позиция, тъй като миналите успехи не са гаранция за бъдещи резултати. Ще ти поставим конкретна задача, на теб и на всички останали кандидати за тази позиция. Първите петима, които се справят най-добре ще бъдат поканени на интервю.

Задължения:
- Да разработваш първоначалната визия на всяка една от нашите интернет платформи, която трябва да се отличава от конкуренцията със своя иновативен уеб дизайн.
- Да споделяш твоите уникални идеи за уеб дизайн с компаниите, които ще работят по създаването на нашите интернет платформи.
- Да наблюдаваш работата на компаниите, които ще работят по създаването на нашите интернет платформи и да коригираш тяхната работа по уеб дизайна когато това се налага.

Какво ти предлагаме:
- Трудов договор;
- Отлично заплащане;
- Гъвкаво работно време;

В случай, че твоята страст е в създаването на най-креативния дизайн за съответната платформа, в намирането на най-правилните решения за съответния казус и че искаш дните ти да бъдат интересни и интензивни, а парите и успехите те мотивират, можеш да се пробваш.

  • Затворен
  • Бюджет

Кандидати // 7

Свиване

  • Кандидат
  • Григорий Иванов     Здравейте,
    Оставих Ви лично съобщение.
    Поздрави!
    Г. И.
    1. Aктивност:
    2. 30%
    30%
  • 1 дни

  • Кандидат
  • Кристина     Здравейте,имам интерес към вашето предложение.
    2. 40%
    40%
  • 10 дни

  • Кандидат
  • Калин Пенков     Здравейте. Имам интерес към предложението ви и ще се радвам да ви бъда полезен.
    2. 40%
    40%
  • 1 дни

  • Кандидат
  • VSART     Sashko Lyubchov - Изучава Стопанско управление в/във Висше училище по агробизнес и развитие на регионите
    2. 50%
    50%
  • 1 дни

  • Кандидат
  • sddpz     Здравейте, давайте задачата насам.
    2. 30%
    30%
  • 249 дни

Качете вашия банер тук