JUST PABLO AGENCY ТЪРСИ - Специалист Продажби на Услуги и Кампании

Ако сте мотивиран и амбициозен професионалист с опит в продажбите, ние имаме перфектната възможност за вас! JUST PABLO AGENCY търси специалист, който да се присъедини към нашия екип и да подпомогне продажбата на нашите услуги и кампании.

Основни задължения:
  • Идентифициране и привличане на нови клиенти
  • Поддържане на връзка с настоящи клиенти и развиване на дългосрочни партньорства
  • Презентиране и продажба на услугите и кампаниите на агенцията
  • Изготвяне на персонализирани оферти и предложения за клиенти
  • Водене на преговори и затваряне на сделки
  • Анализ на пазара и конкурентите
  • Постигане на зададени целеви резултати и продажбени цели
Изисквания:
  • Опит в продажбите, за предпочитане в областта на маркетинга и рекламата
  • ДА Е ОТ ВАРНА
  • Отлични комуникативни и преговорни умения
  • Умение за изграждане на мрежи и установяване на професионални контакти
  • Висока мотивация и ориентация към резултати
  • Проактивен и иновативен подход към работата
  • Владеене на български и английски език
Ние предлагаме:
  • Конкурентно заплащане и бонуси при постигане на целите
  • Възможност за професионално развитие и обучение
  • Работа в динамична и мотивираща среда
  • Участие в интересни и разнообразни проекти

Ако тази позиция ви привлича и сте готови да станете част от нашия екип, изпратете своето CV и мотивационно писмо на escobar.group@yahoo.de

Очакваме с нетърпение да ви опознаем!

Възложител: kristiyan kolev
Телефон: +359886761616
Email: escobar.groupyahoo.de
  • Предлага работа