Обява за работа

Scriptwriter

Ние от Digital Expert търсим опитен Scriptwriter, който да се присъедини към нашия екип и да помогне в изграждането и развитието на личен бранд.

Ако сте креативен, умеете да създавате ангажиращо съдържание и имате задълбочени познания в маркетинга, то тази позиция е за Вас!

Вашите основни задачи ще включват:

Създаване на сценарии за видеа, презентации и други медийни формати, свързани с личния бранд.

Разработка на креативни и увлекателни истории, които да привличат и задържат вниманието на аудиторията.

Сътрудничество с маркетинг екипа за интеграция на съдържанието в цялостната маркетинг стратегия.

Изследване на целевата аудитория и анализ на текущите тенденции, за да се гарантира релевантност и ефективност на съдържанието.

Поддържане на високо ниво на качество и консистентност във всички създавани материали.

Изисквания:

Доказан опит като Scriptwriter, със силно портфолио от проекти.

Опит в маркетинга и познания в областта на дигиталния маркетинг и социалните медии.

Отлични писмени и устни комуникационни умения на български и английски език.

Способност за създаване на съдържание, което е ангажиращо и адаптирано към различни медийни платформи.

Креативност и внимание към детайлите.

Умение за работа в екип и спазване на крайни срокове.

Какво предлагаме:

Гъвкаво работно време и възможност за дистанционна работа.

Възможност за дългосрочно сътрудничество.

Работа по интересни и иновативни проекти.

Подкрепящ и мотивиран екип.

Ако смятате, че сте подходящият кандидат и сте готови да помогнете за изграждането на личен бранд чрез силата на думите, моля, изпратете ни вашето CV и портфолио на s.moneva@digitalexpert.bg

Очакваме с нетърпение да се запознаем с вас и да обсъдим възможностите за съвместна работа!

  • Предлага работа
  • Възнаграждение:
Тази обява е стара и не е актуална!